ارسال رایگان به سراسر ایران ( بالای ۷۵ هزار تومان ، کمتر از ۹ کیلو گرم )

 

نحوه ارسال کالا برای شهرستان ها و شهر تهران

۱ –  از طریق پست ایران ارسال خواهد شد.

پست پیشتاز و سفارشی = هزینه ارسال، بسته به وزن و مسافت متغیر خواهد بود که در هنگام خرید کالا سایت به صورت خودکار هزینه ارسال را برای شما محاسبه خواهد کرد.

امکان ارسال پستی به تمام نقاط کشور وجود دارد.

مدت زمان رسیدن یک بسته پیشتاز ۱ تا ۲ روز و سفارشی بین ۳ تا ۷ روز متغییر خواهد بود.

همچنین پس از ارسال کالا از این طریق برای شما کد رهگیری به دو صورت (هم به ایمیل ثبت نامی شما و هم در تاریخچه سفارش) ارسال خواهد شد که از طریق سایت زیر قابل ردیابی در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

سیستم رهگیری مرسولات پستی

۲ –  از طریق شرکت حمل و نقل تیپاکس  ارسال خواهد شد .

تیپاکس (دقت کنید هزینه از پست پیشتاز گران تر خواهد بود – هزینه این نوع ارسال در محل از شما دریافت می گردد.

بسته در محل انبار فردا مارت تحویل تیپاکس یا پست خواهد شد.

توصیه می شود جهت صرفه جویی هزینه ارسال به جای تیپاکس از پست سفارشی یا پیشتاز استفاده نمایید.

نحوه ارسال کالا در محدوده کلانشهر شیراز

  • ارسال سفارشات در محدوده کلانشهر شیراز از طریق پیک فردا مارت انجام می شود.
  • پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
  • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک فردا مارت به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  • هزینه حمل برای خرید های بالاتر از ۳۰۰۰۰ تومان رایگان می باشد و برای مبالغ کمتر هزینه ارسال از ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان می باشد.
  • سفارش های ثبت شده تا ساعت ۱۷:۰۰ برای شهر شیراز در همان روز ارسال و به دست مشتری خواهد رسید.
  • ارسال کالاهای کمتر ۳۰۰۰۰ تومان برای شهر صدرا هزینه ۷۰۰۰ تومانی دارد.
  • تیم حرفه ای حمل و نقل فردامارت ، طبق مصوبه و دستورالعمل کالاها را تا درب منزل مشتریان تحویل می دهند و در صورت درخواست مشتری به طبقات مختلف جابه جا ( برابر تعرفه ) خواهند کرد.
  • –  به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

نکات مهم

– فروشگاه اینترنتی فردا مارت ، سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دهند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :

باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز و فرتوکار، پیانو، میز تلویزیون ،کولر گازی ، کولرآبی ،مبلمان اداری و غیر اداری، کتابخانه، میز تلویزیون، میز کامپیوتر، میز جلومبلی، میز برش، میز ناهارخوری ، صندلی ماساژور، ماشین بازی بزرگ، تردمیل، موتوربرق، پرینتر و دستگاه کپی حجیم و ایستاده و سایر دستگاه‌های حجیم است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسوول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
– روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و  دست‌کم ۱ روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
-باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز نجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

-سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند
– لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ زیر، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است که لوازم خانگی ذیل، در شیراز توسط تیم توزیع فردامارت و به صورت رایگان ارسال می‌شوند.

مشتریان عزیز شهرستان و شهر تهران

واحد حمل و نقل فردامارت تنها یک بار سفارش را برای مشتریان عزیز شهرستان ارسال می نماید. در صورتی که این عزیزان موفق به دریافت محصول خود نشوند:
اگر بسته با تیپاکس و یا چاپار ارسال شده باشد،  مشتریان ۲ روز فرصت دارند تا با مراجعه به مرکز تیپاکس و یا چاپار بستۀ خود را دریافت نمایند.

اگر بسته با پست و پست پیشتاز ارسال شده باشد، بسته به مرکز پست برگشته و مشتریان تا ۷ روز فرصت دارند به «مرکز پست» مراجعه نموده و بسته خود را دریافت نمایند.

مشتریان عزیز شهر شیراز

سفارش های شهر تهران تا ۲ مرتبه ارسال می گردند. در صورت پرداخت آنلاین، ارسال تا ۳ مرتبه صورت می پذیرد.
چنانچه در شرایط ذکر شده باز هم موفق به دریافت سفارش خود نشوید، کالا به فردامارت باز می گردد و سفارش شما لغو می شود. بنابراین در صورت تمایل، مجدد اقدام به ثبت سفارش نمایید.
خرید خوبی داشته باشید.