درباره فردا مارت

تیم فردا مارت از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود با هدف تسهیل خرید آنلاین آغاز کرد.

فردامارت با ارائه فروش گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در دسته های مختلف و با همکاری وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی کالا در کشور، تلاش می‏‌کند تا نیازهای مشتریان با سلیقه های متفاوت رابرآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب با اقشار مختلف مردم ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش که اولویت‏‌های اصلی و یکی از اصول اولیه فردامارت محسوب می‌شود ، قدم در این راه گذاشته و امید به داشتن یکی از پر بازدیدترین در عرصه فروشگاه مجازی می باشیم.

 

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود

ما در فردامارت بهترین و ارزنده ترین محصولات را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب و برند معروف به دست مشتریانمان می­رسانیم. سعی ما بر این است تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازیم؛ ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود. فروشگاه اینترنتی فردامارت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.